Hustle – Dizi Önerileri

dizi öneri hustle ingiliz dolandırıcılık

Hustle

dizi öneri hustle ingiliz dolandırıcılık
Hustle

IMDB Puanı: 8.2/10 – Fragman 

Başlama Yılı: 2004

Sezon Sayısı: 8

Tür: Komedi / Gizem / Suç / Dram

Yapımcı:  Tony Jordan

Oyuncular:  Robert Glenister (Ash Morgan) /  Robert Vaughn (Albert Stroller) / Rob Jarvis (Eddie) / Adrian Lester (Mickey Stone) / Marc Warren (Danny Blue) / Jaime Murray (Stacie Monroe)

Dolandırıcılık ve dizi kelimeleri aynı cümlede geçiyorsa “Hustle” dan bahsetmemek mümkün değil. Benim de şahsi favorim olan bu İngiliz yapımı dizi, dolandırıcılar ve onların dünyalarına ilgi duymasanız bile mutlaka izlenmesi gereken yapımlardan biri.

Hapisten yeni çıkan ve polisin izlemesi listesinde olan Mickey Stone’ un (Adrian Lester), eski tayfasını toplayıp açgözlü zenginleri dolandırma öykülerini izliyoruz. Mickey bir taraftan peşindeki polisleri zekası sayesinde atlamatmayı başarırken, diğer yandan dolandırıcılık işinde de hız kesmiyor.

Dexter’ dan tanıyabileceğiniz Jamie Murray, usta oyuncular Robert Glenister ve Robert Vaugn’ un, Mickey’ in ekibinde olması ve aslında ekibin biraz “Robin Hood” tarzı zenginden alıp fakirlere dağıtma olayı da güzel ayrıntılar.

Neredeyse her bölümde, “Dolandırıcılık Yöntemleri” sayfamızda bahsettiğimiz yöntemlerden biri ya da bir kaçını görebileceğiniz bu dizi, mutlaka izlenmeli.

Paylaş!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir